OFERTY PRACY - TECHNOLOG PRODUKCJI

Poszukujemy technologa z doświadczeniem

  • w produkcji folii rozdmuch i/lub
  • w produkcji folii wylewanych i/lub
  • w produkcji włóknin i/lub

Zakres obowiązków:

  • Uruchomienia i utrzymanie ruchu linii do wytłaczania
  • Obsługa linii do wytłaczania tworzyw sztucznych (włókniny/folie)
  • Nadzór nad bieżącą kontrolą jakością gotowego produktu
  • Praca na 4 zmiany od poniedziałku do niedzieli (40 godzin tygodniowo)

Języki: polski do bieżącej komunkacji w firmie

Miejsce pracy: Eberswalde k.Berlina

Wymagania:

  • conajmniej 4 letnie doświadczenie w branży, praca na podobnych urządzeniach
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
  • czynne prawo jazdy kategorii B oraz praktyka prowadzenia samochodu
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • pozytywne nastawienie, umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów, wytrwałość, sumienność.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przeszkolenie z zakresu naszej oferty
  • cykliczne szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów prac

Zdobycie wyjątkowego i cennego doświadczenia na samodzielnym stanowisku!

Jeśli lubisz kontakt z klientem - zgłoś się do nas!

Rekrutacja

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na email: info@rolbatch.com z dopiskiem "rekrutacja"

Administratorem danych jest Rolbatch Magdalena Laabs z siedzibą w Eberswalde k.Berlina, ul. Angermünderstrasse 101. Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 Kodeksu Pracy (ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 917 z późn. zm.)) w celach niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacyjnych w Kochański & Partners Sp. k. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.”