SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - PRACA W NIEMCZECH

Dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży HR poszukuje osób zainteresowanych współpracą na stanowisku:

specjalista ds. sprzedaży (doradca klienta)

Miejsce pracy: Eberswalde k/Berlina (94 km od Szczecina) - Rolbatch

Naszymi klientami są zakłady produkcyjne z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Poszukujemy dla nich pracowników z Polski.

Wynagrodzenie:

podstawa plus atrakcyjne prowizje

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie o kontakt z klientami
  • doradztwo i wsparcie klienta
  • kontakt z kluczowymi klientami
  • podtrzymywanie kontaktu z klientami

Jeśli lubisz kontakt z klientem i sprzedaż do klienta biznesowego nie stanowi dla Ciebie problemu - zgłoś się do nas!

Wymagania:

  • biegła znajomość jednego języka niemieckiego w mowie i piśmie (słownictwo biznesowe). Znajomość języka umożliwiająca swobodną komunikację z niemiecko języcznymi kontrahentami, partnerami w mowie i piśmie
  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne (co najmniej licencjat)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
  • dyspozycyjność
  • łatwość w posługiwaniu się podstawowymi programami komputerowymi pakietu Office i innymi aplikacjami ułatwiającymi zarządzanie sprzedażą
  • pozytywne nastawienie, umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów, wytrwałość, sumienność.
  • co-najmniej 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku na podobnym stanowisku będzie dużym atutem, lecz jeśli posiadasz predyspozycje do pracy w handlu, to nie jest warunkiem koniecznym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przeszkolenie z zakresu naszej oferty
  • cykliczne szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy (podstawa plus prowizja)

Zdobycie wyjątkowego i cennego doświadczenia na samodzielnym stanowisku!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres email ->

Administratorem danych jest Rolbatch z siedzibą w Eberswalde k.Berlina, ul. Angermünderstrasse 101. Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.