GRAFIK - OFERTY PRACY

Poszukujemy:

  • informatyków/programistów
  • grafików komputerowych

Opis stanowiska: GRAFIK

Osoba zatrudniona na stanowisku grafika, będzie odpowiedzialna za opracowanie od podstaw oraz realizację koncepcji kreatywnych projektów graficznych katalogów, ulotek, stron www, obróbkę zdjęć.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oryginalnych layoutów stron internetowych opartych o współczesne trendy
  • Realizacja grafiki na potrzeby kampanii marketingowych: ulotki katalogi, banery reklamowe, newslettery oraz inne elementy graficzne
  • Współpraca przy tworzeniu aplikacji graficznych
  •  Projektowanie i tworzenie grafiki dla aplikacji mobilnych
  • Tworzenie i opracowywanie innych materiałów graficznych
  • Profesjonalne wykonanie, selekcja i obróbka fotografii na potrzeby marketingowe

Wymagania:

  • Wysokiego poczucia estetyki
  • Posiadania portfolio dotychczasowych prac – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziane ASP
  •  Udokumentowane doświadczenie w komercyjnym projektowaniu materiałów graficznych
  • Biegła znajomość pakietu Adobe CS (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • Znajomość DTP, zasad przygotowywania materiałów do druku
  • Dbanie o zgodność projektu z wymaganiami briefu

Mile widziane:

  • Kreatywność, rozwinięty zmysł artystyczny, dbałość o szczegóły
  • Pełne zaangażowanie przy tworzeniu powierzonych projektów
  • Doświadczenie w programach 3D oraz Flash
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Precyzja, sumienność, poczucie odpowiedzialności
  • Duża samodzielność i inicjatywa
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętności interpersonalne, poczucie humoru.
  • Do wglądu Pracodawcy niezbędne portfolio dokumentujące posiadane doświadczenie.

UWAGA: możliwość pracy zdalnej.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, kreatywnym zespole, w przyjaznej atmosferze
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od efektów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rolbatch z siedzibą w Eberswalde, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.